У Харкові «Народний контроль» вимагає виділити людям обіцяні наділи для приватизації

Сьогодні, 23 вересня, під час засідання сесії депутат Харківської міської ради, член партії «Громадський рух «Народний контроль» Анатолій Родзінський та активісти «Народного контролю» вимагатимуть, щоб місцева влада таки виділила  харків’янам обіцяні наділи для приватизації.

Як пояснює Анатолій Родзінський, уже понад 20 років люди борються за 700 га на околиці Харкова. Раніше на цій землі були городи, зараз же харків’яни оформляють документи для приватизації під житлове будівництво. Сам  Родзінський понад 5 років представляє їх у судах у боротьбі з приватними фірмами, які захопили землю.

Урешті ділянки вдалося повернути місту – саме для того, щоб міськрада передала землю містянам.  Принаймні так ще у лютому обіцяв міський голова Харкова Геннадій Кернес.  Утім обіцянка і досі залишається лише обіцянкою.

У відповідь на бездіяльність влади Анатолій Родзінський та «Народний контроль» підготували  документи на приватизацію землі для перших 300 чоловік. Папери принесли сьогодні на сесію міськради.

Також під час сесії, Анатолій Родзінський, як депутат Харківської міськради,подасть ініціативу скасувати положення, затвердженого міськрадою, про виділення землі в Харкові, яке суперечить Земельному Кодексу. Саме через це положення земельні наділи можуть виділяти лише за бажанням міського голови Харкова.