0a4b85d8ba18864ab98fdd8698c96475

У Харкові з`явився осередок «Народного контролю»

Учора, 19 серпня, у Харкові місцева партія «Контролюй владу» об`єдналася  з партією «Громадський рух «Народний контроль». Також під час брифінгу народний депутат України, лідер партії «ГР «Народний контроль» Дмитро Добродомов заявив про створення  харківського міського осередку.

«Ми керуємося загальними принципами, у нас одна місія: змусити владу бути чесною.  Партія «Народний контроль» – постмайданівська. Вона будується за горизонтальним принципом і об’єднує дієвих громадських активістів, волонтерів, учасників АТО. Якщо ми не подолаємо корупцію, як це зробили в Грузії, як це зробили в Польщі,  то про жодні кроки вперед можемо і не говорити. Ми ніколи нічого не змінимо і не потрапимо до Європи, поки ми не вичавимо з себе «совок». Контролювати владу – наше головне завдання і наш головний принцип.  Ми дуже раді, що знайшли однодумців у Харкові», – заявив Дмитро Добродомов.

Про спільні ідеї говорив також і керівник «Контролюй владу» Анатолій Родзинський.

«Ми хочемо змусити владу працювати в інтересах кожного жителя нашого міста», – підкреслив  він.

Отож,  25 жовтня харків’яни зможуть проголосувати за об’єднаних кандидатів у депутати Харківської міськради від «Народного контролю». Це будуть волонтери, активісти, громадські працівники, підприємці, студенти, просто активні харків’яни – чесні професіонали, які не бояться відкрито критикувати міську владу, розкривати її корупційні схеми і пропонувати варіанти роботи міста без корупції, розкрадання бюджету, дерибану харківської землі та міського майна .

«За даними соціологів, уже зараз 4,5% харків’ян готові підтримати «Народний контроль » на виборах до міської ради Харкова», – навів дані Анатолій Родзинський.

Дмитро Добродомов запросив керівників та активістів інших демократичних політичних партій приєднуватися до платформи «Народний контроль» на виборах до Харківської міськради, щоб активні і ефективні люди змогли зсередини контролювати міську владу і реалізовувати загальні принципи і цілі, заради яких варто відкинути особисті амбіції.