У Херсоні Добродомов представив Антикризовий план «Народного контролю»

Основою реалізації плану стане покрокова економічна реформа з відновлення промисловості, створення робочих місць та справедливої заробітної плати для простих українців.

Лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов відвідав з робочим візитом місто Херсон.

«Економічний добробут держави – це кількість працевлаштованих громадян та їхнє соціальне забезпечення. Нинішня влада не спроможна створити нові робочі місця. На сьогодні (лише за офіційними даними) в Україні 2 млн безробітних, а ще 5 млн українців легально виїхали працювати за кордон. Також, за різними даними, від 3 до 5 млн наших співвітчизників перебувають закордоном нелегально. Так, з 26 млн працездатних українців практично кожен другий немає робочого місця у своїй країні. Натомість влада і далі продає та закриває великі державні підприємства та заводи. Немає жодного стимулювання українських виробників», – заявив нардеп.

Добродомов наголосив, що «Народний контроль» здатний провести повну реанімацію вітчизняної економіки, а основною метою реформи буде створення реальних робочих місць для українців – на це скерують мільярдні дотації з бюджету та міжнародні інвестиції.

«Наприклад, наш законопроект щодо впровадження мінімальної галузевої зарплати працівникам експортоутворюючих підприємств.  Йдеться, насамперед, про три сфери: металургійну, агро- та машинобудівну. Адже частка експорту саме цих галузей складає понад 30% від усього, що постачає наша держава на ринки ЄС та Китаю. Протягом останніх трьох років курс долара зріс утричі. Продукцію за кордоном реалізовують за світовими цінами у гривневому еквіваленті, тобто за ціну, втричі вищу від початкової. Натомість заробітні плати працівників на підприємствах, які експортують продукцію за кордон, залишилися на тому ж рівні, що й чотири роки тому. Як підсумок, український робітник отримує зарплату в 7-12 разів меншу, ніж його колега в Польщі, який виробляє аналогічну продукцію, що реалізовують за ту саму вартість. Але Комітет соціальної політики ВРУ, де більшість складають депутати коаліції, відхилив його на догоду олігархів», – підкреслив Добродомов.