У Херсоні мешканцям багатоповерхівки незаконно відключили ліфт

Понад 17 років мешканці багатоповерхового будинку, що на Кутузова, 83 щодня долали сходинки через непрацюючий ліфт. Рік тому його роботу було відновлено, але наразі він знову не функціонує через недобросовісних платників.

Активні мешканці будинку кажуть: протягом п’яти років ходили по різних інстанціях, аби домогтися відновлення роботи ліфту у їхньому будинку.

«У будинку живуть люди похилого віку та молодь із маленькими дітьми. От як молодим родинам спускатися із багатоповерхівки, тримаючи в руках візочок? Люди похилого віку взагалі не можуть вийти на подвір’я, аби подихати свіжим повітрям», – каже місцева мешканка Валентина.

Люди не розуміють чому повинні страждати через тих, хто не платить.

 «У нашому під’їзді 81 квартира, не платять за квартплату 11. Коли я  з ними починаю розмовляти, вони кажуть, що ми не будемо платити, бо квартири не приватизовані, тому у них їх не відберуть», – розповідає мешканка будинку Людмила.

Аби розібратися  в ситуації, журналісти «Народного контролю» надіслали запит до обленерго. Відповіді від цієї установи так і не отримали.  Під час телефонної розмови в установі повідомили, що, мовляв, керівника вже кілька днів немає на місці, а без нього – ніхто не може відреагувати на ситуацію, що склалася.

Юристи ж кажуть – електрики, які відключили ліфт, вчинили незаконно, тому й не поспішають відповідати на питання журналістів.

 «Мова йде про конфлікт інтересів, однак ми вважаємо, що жодним чином обленерго не мало права відключати місця загального користування від освітлення, оскільки це порушує норми чинного законодавства. Йдеться про самоправство», – вважає юрист «Народного контролю» Сергій Уманський.

«Народний контроль» слідкуватиме за перебігом подій і вимагатиме, аби електроенергію таки повернули мешканцям будинку № 83 на вул. Кутузова.