У Херсоні відкрито центр медичної допомоги з безкоштовним лікуванням для воїнів АТО

6 липня в Херсоні відбулось відкриття медичного центру. Там будуть проводити діагностичне обстеження, а  також лікувати учасників бойових дій на сході України, абсолютно безкоштовно. Саме таким був задум колишніх АТОвців, які збудували центр за власні кошти. Ідея створити такий центр виникла саме у Володимира Безпечанського. Порадившись з друзями, вони негайно взялися втілювати свою мрію в реальність.

«Ми без підтримки міських та державних  організацій закупили найкраще обладнання в області, а також залучили 12 найкращих спеціалістів, які будуть надавати медичну допомогу», – розповів член громадської організації «Біла Стріла» Володимир Безпечанський.

Активісти «Народного контролю» всебічно допомагають та підтримують учасників бойових дій, саме тому цей святковий день ми розділили разом з ними.

«Це величезний прорив для Херсонщини, адже таких центрів, де справді надавали б допомогу безкоштовно людям, що ризикують своїм життям заради всієї України дуже мало. Ми підтримуємо воїнів АТО, тому і надалі співпрацюватимемо з ними для спільної мети – миру і стабільності в Україні», – коментує активіст херсонського осередку «Народного контролю» Валерій Гурківський.

Центр буде жити за рахунок приватної практики і обслуговувати населення суворівського району. Звернувшись і отримавши там діагностику та поради щодо лікування, ви допоможете не тільки собі, а й центру, адже  кошти перекриють всі затрати на його утримання, і підуть на лікування людей, що захищають нас на сході України.