У Хмельницькому забудовник уже рік водить людей за носа

Будинки на Старокостянтинівському шосе 2/г, збудований вже як рік, та жити у ньому неможливо – забудовник і досі не підвів комунікації до багатоповерхівок.

Минулого місяця забудовник обіцяв мешканцям, що через тиждень буде і вода, і світло за тарифами ОСББ. На новій зустрічі дати підключення так і не змінились.

«За тиждень ми запустимо підстанцію і дамо світло у будинки. Далі люди укладатимуть індивідуальні угоди із постачальником світла», – переконує працівник фірми забудовника.

«Ми чекаємо деталь. Думаю, завтра вода буде на загальному лічильнику, а там за три-чотири дні люди укладуть абонентські угоди із МКП «Хмельницькводоканал» і матимуть воду у квартирах», –  укотре обіцяє забудовник Олег Федаш.

За газ мова взагалі не йде. Забудовник киває в бік монополіста, мовляв, свою частину роботи виконав, далі справа за постачальником блакитного палива. А ось газовики вже вдруге ігнорують зустріч з майбутніми споживачами.

Словам забудовника інвестори не вірять, хмельничани, переконують вже рік їх годують обіцянками, а тим часом вони і досі платять за орендовані помешкання гроші, які могли б вкласти у ремонт власних квартир.

«Щомісяця ми віддаємо 1800 гривень за орендовану квартиру, коли маємо власну. Вже 10 місяців нам просто відверто брешуть. Я нікому не пораджу зв’язуватись із цим забудовником», – обурюється власниця квартири Наталя.

А от родина Олександра все ж переїхала у нову квартиру без води, газу та з технічним світлом.

«Вмикаємо електроприбори лише після 21:00, бо інакше все згорить. Воду двічі на день технічну ношу», – обурюється власник квартир Олександр.

Міські владці неохоче приміряють на себе роль рефері, і все ж під тиском журналістів заступник мера Хмельницького Андрій Бондренко обіцяє, що новий мікрорайон в опалювальний сезон увійде з усіма комунальними благами.