У Ківерцівському лісі провели толоку

Ще декілька місяців тому ківерцівський ліс нагадував сміттєзвалище.  Лише після втручання «Народного контролю» у зеленій зоні провели толоку.

Мешканці Ківерців розповідали,  що на власні очі бачили, як у ліс вивозили відходи їхні ж земляки.

«Упродовж останніх декількох років бачу, як роблять із лісу звалище», – скаржилась мешканка Ківерців Марія Адамівна.

Підтверджував її слова і сусід Валерій. За його словами,  люди, які відпочивають у лісі, завжди залишають після себе сміття та відходи.

У міській раді тоді пообіцяли журналістам ефективніше працювати над вирішенням проблеми. Для цього виділили двох інспекторів з благоустрою, які  проводять роз’яснювальну роботу з населенням. У мерії запевняють – вже є позитивні результати.

 «Збільшилась кількість договорів на вивіз сміття після появи інспекторів. Також працює потужна адмінкомісія, яка виписує протоколи і штрафує людей за порушення», – розповів міський голова Ківерців Володимир Жгутов.

Несанкціонований вивіз сміття зафіксували й активісти «Народного контролю». У мерії розповіли – недобросовісного чоловіка оштрафували на 850 гривень.

Окрім того, у Ківерцях виділили кошти на прибирання лісу. Тепер, за словами людей, ситуація змінилася на краще.

«Цієї весни прибирали ліс, зібралося багато людей і десь три машини вивозили сміття, хоча протягом минулих років ліс ніхто не прибирав», – радіє ківерчанин Олег.

Активістка «Народного контролю», мешканка Ківерців Анна Мовяк обіцяє: й надалі контролюватиме, аби ліс зберігали чистим.

«Зараз бачимо, що в лісі більше немає таких гір сміття, як то було раніше. Це дає надію, що влада зреагувала на наші звернення», – каже активістка.