У Коломиї шукають очевидців інциденту, коли жінку побили за те… що переходила дорогу по «зебрі»

До «Народного контролю» звернулася мешканка Коломиї  Галина з проханням знайти свідків прикрої ситуацію, в яку вона потрапила  24 листопада. Того вечора жінка переходила дорогу по «зебрі» на вулиці Карпатській біля «Металозаводу»: одна машина її пропустила, а інша заледве не збила.

Після того, як коломиянка дивом не опинилася під колесами на переході, з авта вийшла жінка-водій та накинулася на пані Галину з кулаками та нецензурною лайкою.

Пані Галина звернулася до поліції. Надала слідчим номерний знак машини та справа вперед не просувалася. Правоохоронці порадили самотужки шукати очевидців події.

Хто ж повинен шукати свідків конфлікту, журналісти разом з пані Галиною запитали керівництво Коломийської поліції. Остап Білейчук запевнив –  займатися цим повинні точно не потерпілі.  Пообіцяв провести службове розслідування та покарати підлеглих, якщо виявиться, що вони справді дали таку «пораду».

Начальник Коломийської поліції запевнив, що особисто контролювати розслідування цієї справи.

«Підійду до місцевого прокурора, вивчу цю справу в деталях, зробимо все можливе, щоб скерувати справу до суду»,  – наголосив начальник відділу Коломийської поліції Остап Білейчук.

Водночас, «Народний контроль» просить,  усіх, хто був свідком інциденту на Карпатській, повідомити про це на гарячу лінію «Народного контролю».