У Кропивницькому стартувала наметова кампанія «Народного контролю»

У Кропивницькому стартувала наметова кампанія «Народного контролю», яка вкотре доводить, що містяни чекають на спілкування з активістами, прагнуть дізнатися про діяльність партії із нових випусків газети.

Зрештою результативність таких наметових кампаній визначається саме готовністю мешканців до чергових зустрічей із активістами «Народного контролю».

«Дарма що  перебіг децентралізації та реформ державної регіональної політики починався успішно. Зараз ми ж бачимо, що почали яскраво проявлятися загрози успішному проведенню цих реформ», – зазначає лідер «Народного контролю» на Кіровоградщині Сергій Михальонок.

«Невідкладно стоїть питання про зміну правил гри у межах всієї системи: необхідне забезпечення реального дотримання законів, зміцнення рівня довіри і надійності, забезпечення гарантій, підвищення компетенції фахівців на держпосадах, прискорення процедур і прийняття рішень тощо» – додав Сергій Михальонок, лідер «Народного контролю» на Кіровоградщині

Зазначимо, комплексна діяльність команди «Народного контролю» сприяє підвищенню рівня життя кропивничан шляхом впливу на посадових осіб, від яких і залежить ефективність обслуговування громадян у будь-якій сфері.

Разом зробимо більше!