У Квасилові виявили незаконну «наливайку» у крамниці

До «Народного контролю» звернулися мешканці селища Квасилів на Рівненщині, які поскаржилися на роботу однієї із місцевих крамницях. У закладі торгують алкоголем на розлив без жодних дозволів. Відтак біля магазину збираються гучні компанії, які порушують громадський спокій

На яких підставах у  крамниці розливають «градус», «Народний контроль» спробував з’ясувати у місцевого продавця. «Ми маємо ліцензію на торгівлю сигаретами і алкоголем», – неохоче розповіла жінка.

«Народний контроль» провів експеримент. Один з відвідувачів закладу погодився допомогти придбати контрафактний алкоголь. Уже за декілька хвилин він повернувся до журналістів з оковитою, замаскованій під пиво. Навіть після продемонстрованого відео, продавець продовжувала заперечувати торгівлю алкоголем на розлив. Понад те, їй на допомогу прийшла невідома дівчина, яка врешті представилася донькою власника закладу. Щоб позбутися журналістів, вона зачинила крамницю «на переоблік».

Журналісти звернулися у селищну раду, щоб з’ясувати, чому в місцевому магазині підпільно розливають алкоголь. Селищний голова Квасилова заявив, що знає про проблему і навіть бореться з нею.

«Ми проясняємо ситуацію.  Зокрема обурює, що в закладі нема вбиральні, її клієнти ідуть просто у під’їзди. Ми знайшли підприємця – власника крамниці, він пообіцяв навести лад у магазині», – повідомив селищний голова Квасилова Дмитро Крет.

Активісти «Народного контролю» також знайшли підприємця та поцікавилися, чому в його магазині реалізують спиртне на розлив.  Відповідь була прогнозованою.

«Ще треба з’ясувати, чи мали місце такі факти. Якщо так, то треба вияснити, хто саме продав алкоголь. Я обіцяю розглянути цю скаргу», – заявив чоловік.

Щоб справа не залишилися без уваги, активісти написали заяву до райвідділу міліції. Правоохоронці повідомили, що розгляд заяви триватиме до 30 днів, але питання вже стоїть на контролі громади та адміністрації.

«Ми візьмемо ситуацію під контроль, щоб більше подібні речі не повторювалися», – наголосив активіст «Народного контролю» Олександр Пасічник.