У луцьких маршрутках видають «ліві» проїзні квитки, – Михайло Шелеп

Проїзні квитки, які видають у маршрутних таксі Луцька, не відповідають вимогам чинного законодавства.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook активіст «Народного контролю» Михайло Шелеп.

Так, під час засідання громадської ради при міському голові, де розглядалося питання про маршрутні перевезення у Луцьку, Михайло Шелеп поцікавився у начальника управління транспорту та зв’язку, чи ті квитки, які іноді видають водії маршруток пасажирам, є дійсно квитками і чи виплачуються по них страхові виплати у випадку ДТП.

«Відповідь чиновника підтвердила мої сумніви – ці папірчики не відповідають вимогам законодавства, і їх квитками називати не можна. Управління транспорту ніби працює в цьому напрямку, щоб перевізники виробляли нові квитки, але, як на мене, то реакція на цю проблему дуже запізніла. Складніше з другим питанням – міські чиновники не знають чи страхові фірми виплачують людям страхівки у випадках ДТП у маршрутках. Не володіють цією інформацією, бо це нібито не їх компетенція», – повідомив активіст.

Такі питання, за словами Шелепа, обумовлені частими аваріями за участі маршруток. Адже невідомо, чи пасажири, що стали учасниками ДТП, отримали компенсацію чи виплату на лікування.

«Кожен пасажир повинен автоматично отримати страхування під час поїздки – це вимога законодавства. Але для цього треба мати квиток! Я підозрюю, що саме через такі «ліві» квитки у людей можуть виникнути проблеми зі страхівкою. Адже цей нібито квиток ніяк не доведе, що людина була пасажиром саме цієї маршрутки», – підкреслив представник «Народного контролю».