У луцькому парку «війна» за спортивний майданчик

У Центральному парку Луцька почали відновлювати спортивний майданчик за кошти депутатського фонду Павла Данильчука та департаменту молоді і спорту міської ради. Втім, коли роботи стартували, з’явився нібито власник «майна» на ділянці, який перегородив в’їзд. Про це повідомив у Facebook Павло Данильчук сьогодні, 28 грудня.

«У Луцьку на вулиці Глушець навпроти центрального парку розташований захаращений спортивний майданчик, який роками не використовувався та перетворився на суцільний смітник. Я про це якось писав восени цього року. Тому міською радою за моєї ініціативи були виділені кошти для його відновлення – 50 тисяч гривень з мого депутатського фонду та 60 тисяч гривень від департаменту молоді та спорту», – йдеться у дописі.

Депутат повідомив, що уже другий день ведуться роботи щодо заміни основи майданчика.

«Тут звідки не візьмись з’являється громадянин Гордіюк Василь Петрович з претензіями, що це його майно. Перегородив самовільно своїм транспортом виїзд робочої техніки, викликав поліцію та адвоката. Виявляється він у 2003 році(!) нібито придбав «спортивну площадку загальною площею 648 кв. м та фонтан біля гуртожитка за адресою: вулиця Глушець, 39, за 2091 гривень». Законність цього договору ще потрібно довести, але самому факту, як і за які суми «дерибанилося» майно спортивного призначення міста, варто окремо приділити увагу!» – каже він.

За словами Павла Данильчука, земля під майданчиком перебуває у комунальній власності і не перебуває в жодній оренді.

«Не зважаючи на різного роду махінації, які будуть продовжуватися, мабуть, у судовому порядку, лучани наступного року отримають сучасний багатофункціональний спортивний майданчик у центрі міста!» – резюмував він.