У Луцькраді забули про національну гідність, – Данильчук

Лише вісім депутатів Луцької міської ради підтримали звернення до президента України та голови Верховної Ради щодо ухваленого Сеймом Республіки Польща 26 січня 2018 року пакету антиукраїнських законів, який внесли на розгляд фракції ВО «Свобода» та «Народний контроль».

Про це йшлося 31 січня під час засідання 37 сесії міської ради.

«Здавалося б, такі рішення мають знаходити однозначну підтримку в раді, яка не представлена жодною проросійською політичною силою. Проте вистачає і своїх «патріотичних» манкуртів, очолюваних партією «Укроп»! Їхнє баченням, що міська рада має лише приймати господарські питання, а не давати політичних оцінок. Мабуть, забули, як з інших власних політичних міркувань вони голосували не за один десяток звернень до центральних органів влади. Одним словом, аж 8 депутатів підтримали наш проект рішення. І це Волинь, де зародилася УПА. Національна гідність? Ні не чули!» – написав депутат після голосування на своїй сторінці у Facebook.

Відтак, за проект рішення не проголосували депутати з провладної більшості: «Укроп» , «Батьківщина», «Радикальна партія».