У Луцьку історичну бруківку закатали в асфальт, – Павло Данильчук

Керівництво Луцької міської ради обіцяло зберегти стару бруківку, знайдену під час реконструкції вулиці Потапова, утім, знехтували своїм «словом» – історичне покриття дорожники закатали назад в асфальт.

Про це повідомив голова фракції «Народний контроль» Павло Данильчук на своїй сторінці у Facebook.

«У ЛМР є місце політичній боротьбі, а є місце спільній роботі задля збереження та розвитку нашого міста, незалежно від партійних прапорів! Як приклад, кілька тижнів тому я звернувся усно по телефону до секретаря ради Ігоря Поліщука про необхідність реконструкції старої бруківки на вул. Потапова. Отримав позитивну відповідь та навіть проУКРОПівський інформресурс оперативно написав про це новину, поки я готував депутатське звернення в додачу», – йдеться у дописі.

Проте нещодавно з міської ради прийшла відповідь на депутатське звернення Павла Данильчука, де повідомили, що демонтаж бруківки природнього каменю не проводився. Мовляв, бруківка влаштована нерівномірно на проїзній частині, має різну конфігурацію, що спричинить незручності та матиме неестетичний вигляд.

«Звичайно, що це більш відповідально, складно відновити та реконструювати стару бруківку. Скоріш за все потрібно шукати підрядників-спеціалістів за межами міста, роботи в часі більш затратні та дороговартісні, тож ліпше швидко закатати назад в асфальт та освоїти бюджетні кошти. Що і було зроблено. А ще півроку тому ми разом з керівником фракції УКРОП відстоювали в міській раді якраз таки необхідність збереження та відновлення автентичної бруківки на історичних вулицях Луцька», – резюмував Павло Данильчук.