У Луцьку хочуть збільшити територію зоопарку

Директор комунального підприємства «Луцький зоопарк» Людмила Денисенко під час засідання бюджетної комісії міської ради розповіла про потребу розширення території звіринця.
Підтримав відповідну необхідність керівник фракції «Народний контроль» Павло Данильчук.
Він наголосив, що в Україні забороняють цирки з тваринами, тому зоопарки мають бути місцями з належними умовами, де перебувають звірі.

«У Луцьку діє заборона на розміщення цирків з тваринами. Мінприроди заявили позицію, що будуть забороняти в Україні цирки, де використовують тварин. Єдине відповідне місце буде зоопарк. Наше завдання, щоб вони були гідними для умов перебування тварин. І луцький зоопарк – приклад для інших міст. Тому доцільне питання розширення території та максимальне сприяння цьому. І без додаткових бюджетних коштів нікуди ми не підемо. Тому тут треба допомагати, дотувати і сприяти», – сказав депутат.

Він вважає, що необхідно протягом зими розв’язати питання з ділянкою для зоопарку. До слова, як зазначила Денисенко, зоопарк займає друге місце за популярністю після замку Любарта, його відвідують 70-90 тисяч відвідувачів в рік.