У Луцьку комунальна будівля, яка коштує понад 1 мільйон гривень, опинилася у приватних руках?

На чергову сесію Луцької міської ради виносять проект рішення про передачу на баланс КП «Парки та сквери» майно, яке було закріплене за ліквідованим «Зеленим господарством».
У переліку – низка споруд, розташованих на вулиці Рівненській, 119. Утім, серед них немає виробничої будівлі загальною площею 600 квадратних метрів та ринковою вартістю майна 1 352 008 гривень.
Як відомо, на вулиці Рівненській, 119 розташована славнозвісна ділянка площею два гектари. На тій території розміщуються теплиці, що були у власності КП «Зелене господарство». Це майно на аукціоні продали для ТОВ «Житловий квартал», що має відношення до депутатів Сергія Були та Костянтина Петрочука. Таким чином вони стала власниками майже двох гектарів землі.
Детальніше про цю історію дивіться у розслідуванні.
Реєструючи право власності, фірма обранців громади неправомірно включила виробничу будівлю у технічний паспорт. Це з’ясувала Луцька місцева прокуратура.
Правоохоронці звернулися до Господарського суду Волинської області з позовом, аби зобов’язати ТОВ «Житловий квартал» звільнити та повернути громаді це майно. Проте суд відмовив, адже «не зміг» визначити чи це майно громади та аргументував свою відмову тим, що повинна звертатися міська рада, а не прокуратура.

«Де зникла з переліку ця споруда та що саме продали на аукціоні для ТОВ «Житловий квартал». Будемо піднімати це питання комісіях та сесії. Адже повинен бути порядок з майном комунальних підприємств», – прокоментувала ситуацію депутат від «Народного контролю» Анна Мовяк.