У Луцьку під час конкурсу громадських ініціатив «накрутили» голоси, – Шелеп

Під час конкурсу громадських ініціатив з однієї IP-адреси щохвилини надходило сотні голосів за окремі пропозиції,  а серед підписантів – фейкові імена.

Про це заявив керівник виконкому «Народного контролю» Волині Михайло Шелеп під час нагородження переможців конкурсу громадських ініціатив у міській раді 30 травня.

Активіст наголосив, що міська рада мала внутрішню інформацію, що було масове голосування з однієї IP-адреси.

«У міській раді кулуарно вирішили не звертати увагу на «накрутку» голосів, а затвердити результати такими, які є.  Я як громадянин, мешканець цього міста вважаю, що розподіл бюджетних коштів відбувся непрозоро», – зазначив Шелеп.

Інформацію про накручування голосів Михайло Шелеп зачитав із таблиці, яку роздали членам координаційної ради з реалізації Програми підтримки ініціатив жителів міста Луцька.

Серед них –  фестиваль журналістики, за який з однієї адреси підписалось понад 600 осіб, за створення студії друку шрифтом Брайля проголосувало 453 особи,  за облаштування спортивно-ігрового майданчика в чаші фонтану біля Палацу учнівської молоді – 898 осіб.

 «Чиновники міської ради не доклали зусиль, щоб провести належним чином цей конкурс. А основне – не відреагували на порушення, адже після виявлення маніпуляцій із голосами треба було призупинити конкурс, провести розслідування», – вважає Шелеп.