У Луцьку протест через вирок у справі бізнесмена, який збив ліцеїста

Кілька десятків представників громадських організацій та журналістів навідалися до апеляційного суду та прокуратури Волинської області сьогодні, 18 травня.

Люди вимагають справедливості та суворого покарання для винуватця страшної ДТП Володимира Мігаса.

Бізнесмен, будучи напідпитку, збив юнака Влада Андрушківа. Аварія трапилася 8 грудня 2016 року на вулиці Дубнівській. Під час затримання Мігаса, у його автівці знайшли пляшку коньяку, та сам бізнесмен виявився зі спущеними штанами, а поруч нього була супутниця. Луцький міськрайонний суд виніс вирок про чотири з половиною роки позбавлення волі. Натомість апеляційний суд дав умовний термін Мігасу на три роки.

Відтак, на вимогу активістів вийшла до них суддя Тетяна Левандовська-Кочура.

Депутат Луцькради, керівник «Народного контролю» Павло Данильчук не розуміє, як суд міг «виправдати» особу, яка вчинила злочин. На його думку, Мігас повинен понести суворе покарання, а не відбутися три роки умовно.

Представниця Феміди вважає, що Володимир Мігас покараний у цій справі.

«Якщо батьки кажуть, що немає часу, і вони домовилися з обвинуваченим, щоб врятувати дитину. То мені здається, що Закон Божий вищий у такому разі», – сказала суддя.

Така відповідь обурила представників громадськості. Суддя покинула залу під вигуки «Ганьба».

Після цієї зустрічі активісти поїхали в обласну прокуратуру, щоб дізнатися, чи буде оскаржене рішення апеляційного суду. Процесуальний прокурор у цій справі Тарас Гуцуляк повідомив, що прокуратура вивчає матеріали, щоб вирішити, чи подавати касацію. Також під час зустрічі з прокурором стало відомо, що батьки Влада Андрушків уклали договір із Мігасем про оплату лікування.