У Луцьку створюють комунальне підприємство без концепції

Створення комунального підприємства «Луцькі ринки» повинне підкріплюватися гарантіями для підприємців та концепцією розвитку.

Про це заявив керівник фракції «Народний контроль» у Луцькраді Павло Данильчук під час засідання бюджетної комісії 30 січня.

За ідеєю проекту, усі ринки міста повинні перейти у підпорядкування комунального підприємства. Таке рішення, за словами його авторів, передбачає співпрацю з підприємцями без посередників, наповнення місцевого бюджету та наведення ладу на території ринків.

Як відомо, 30 серпня 2017 році депутати не продовжили договір оренду Волинській облспоживспілці на одній з частин ринку «Центральний». Тоді відразу була створена робоча група, щоб вирішити проблему Старого ринку.

Павло Данильчук зауважив, що є ризик, що комунальне підприємство ефективно не запрацює без сформованої концепції та запропонованих гарантій для підприємців.

«Боюсь, що ми не достатньо добре попрацювали з підприємцями. Ми проґавили півроку: робоча група збиралась, а ніякої конкретики нема. Люди досі платять облспоживспілці, кошти втратили», – зазначив він.

Тож, на думку депутата, може виникнути така ситуація, що створять КП «Луцькі ринки», а підприємці не захочуть співпрацювати із ними.

Водночас, розглядаючи статут, Данильчук вніс суттєву пропозицію, аби прописати, що підприємство підпорядковується засновнику.