У Луцьку вимагають зупинити два незаконні будівництва

У Луцьку на вулиці Теремнівській, 65а та проспекті Волі, 44а ведуться незаконні будівництва, які вимагає призупинити керівник «Народного контролю» Волині, депутат Луцькради Павло Данильчук.

Відповідне звернення депутат надіслав міському голові.

«На сьогодні у різних мікрорайонах міста Луцька проводяться будівельні роботи зі зведення житлових будинків, попри те, що забудовники не мають відповідних дозвільних документів. Окрім цього,  ці будівельні роботи створюють загрозу аварійності сусіднім будинкам», – наголосив депутат у зверненні.

За словами Павла Данильчука, лучани, що живуть поряд із будівельними майданчиками на вулиці Теремнівській 65а та проспекті Волі, 44а, неодноразово зверталися у різні контролюючі органи з вимогами зупинити незаконні роботи, однак і досі жодної реакції від чиновників не було.

Тож Павло Данильчук вимагає, щоб міський голова видав розпорядження про зупинення будівельних робіт, винести ці питання на чергове засідання виконавчого комітету ради, зобов’язати забудовників усунути руйнування дорожнього покриття, тротуарів, сусідніх будівель та доручити юридичному управління Луцькради звернутися із позовами у суд про заборону продовження будівельних робіт на вказаних об’єктах та примусове знесення незаконно збудованих конструкцій.