У Луцьку влада дозволила незаконне будівництво

У Луцьку дали дозвіл на продовження незаконного будівництва багатоповерхівки на проспекті Волі, 44а, хоча будівельні роботи мали призупинити у судовому порядку.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник виконкому «Народного контролю» Михайло Шелеп.

«Пам’ятаєте, як ще у березні міський голова Микола Романюк у відповіді на депутатське звернення депутата «Народного контролю» Павла Данильчука написав, що будівництво багатоповерхівки на пр. Волі, 44-а є незаконне і що на ТзОВ «Буд-Трейд» подадуть до суду? А потім ще представниця забудовника на моїй сторінці у ФБ писала,  що всі документи у них в порядку? Так от – це була відверта брехня», – йдеться у дописі.

 Михайло Шелеп наголошує, що чиновники у відповіді заявляли, що подаватимуть до суду, але водночас погодили початок будівельних робіт.

«Відділ державного архітектурно-будівельного контролю у травні зареєстрував ТзОВ «Буд-Трейд» декларацію про початок будівельних робіт», – зазначив він.

lutck4

Також додав, що відповіді за підписом міського голови готував один і той же чиновник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Маслюк Юрій Олександрович.

lutck5