У Луцьку зі скандалом виділили кошти на Центр реабілітації учасників АТО

Лише після блокування сесійної трибуни Луцької міської ради депутати виділили 5 мільйонів гривень на Центр реабілітації учасників бойових дій.

Питання про спрямування коштів на реконструкцію приміщення для установи розглядали під час позачергової сесії у понеділок, 14 травня. На це засідання в міську раду прийшли АТОвці та громадські активісти.

Спершу УКРОПівська більшість не хотіла підтримувати рішення, мовляв, 5 мільйонів буде не достатньо для реабілітаційного центру, тому не варто їх «перекидати» з ремонту проспекту Волі. Кошти, за словами радника міського голови, депутата Ігоря Поліщука, насамперед, варто просити в Кабміну і народного депутата Ігоря Лапіна, а тоді вже звертатися до міського бюджету.

Зі свого боку секретар ради Григорій Пустовіт заявив, що це загальнодержавна справа, і кошти повинна виділяти саме міська рада, а військову реабілітацію надається у госпіталі.

Натомість керівник фракції «Народний контроль» Павло Данильчук закликав припиняти дискусії на кшталт «треба чи не треба Центр реабілітації».

«Центр потрібен. Тому не варто затягувати це обговорення. Бюджет має такі кошти. Давайте виділяти 5 мільйонів, оголошувати тендер, щоб перший поверх до кінця року для лікування був зроблений. Прийдуть гроші з Києва – добре, не прийдуть – будемо своїми силами це робити. А в липні буде перевиконання – гроші на дороги повернуться», – сказав депутат.

Опісля тривалого обговорення секретар ради буквально перед голосування оголосив перерву. Такі дії викликали обурення серед присутніх, тому опозиційні депутати разом з АТОвцями заблокували трибуну та вихід з сесійної зали. У підсумку, після таких дій депутати підтримали виділення коштів на Центр, але зі зміною: 5 мільйонів гривень виділили не з ремонту доріг, а з ремонту прибудинкових територій.