У Луцьку зірвався тендер на закупівлю продуктів для дитсадків

У луцьких садочках не вистачає всіх продуктів харчування, у зв’язку з тим, що зірвалися договори через нечесних постачальників. Тому, поки оголосять новий тендер, просять виділити кошти на допорогові закупівлі.

Так, під час засідання бюджетної комісії у вівторок, 31 січня, депутати обговорили  питання про перерозподіл видатків бюджету міста управлінню освіти міської ради для дошкільних навчальних закладів у сумі 359,9 тис. гривень.

Голова комісії та керівник фракції «Народний контроль» Павло Данильчук  вніс пропозицію рекомендувати управлінню освіти  не підписувати догорів з недобросовісним підприємцем, який  постачав неякісні продукти та зірвав тендер.

Водночас депутат звернувся до начальника управління освіти, щоб він надав інформацію, хто подається на тендер та які цінові пропозиції. Також комісія рекомендувала звернути увагу на місцевого виробника.

Тож під час конкурсних торгів будуть закупляти: масло – 199,9 тис. гривень;  яйця курячі – 80 тис. грн;  макарони – 50 тис. грн; сметана – 30 тис. грн.