У Луцьку знову хочуть підвищити вартість проїзду у маршрутках

18 квітня у Луцьку відбудеться громадське обговорення проекту рішення про підвищення вартості проїзду у міських маршрутках до 6 гривень.
Критично відреагував на це депутат Луцької міської ради Павло Данильчук. Адже, за його словами, громадське обговорення не дає можливості лучанам вплинути на це рішення. Депутат каже, що необхідно проводити офіційні громадські слухання.

«Та-дааам! Дайош у Луцьку підняття вартості проїзду в маршрутках до 6 гривень! Щороку в той самий час, у тому самому місці. Все для людей – 15:00, громадське обговорення в маленькому залі замість офіційних громадських слухань з можливістю ухвалення рішень. Потім ручний виконком – всі за, ще прийде 3-4 громадські активісти, які проти, але ж хто вони такі, де їхня компетенція, скажуть їм чиновники та перевізники. Боротьба за громадянські права та свободи – це не у соцмережах чи в маршрутках матюкати владу, а організовуватися та діяти!», – написав обранець громади на своїй сторінці у Facebook.

Громадське обговорення відбудеться за адресою: вулиця Лесі Українки, 35 («Центр надання адміністративних послуг»), 4 поверх. Початок о 15:00.