У Луцьку знову хочуть підвищити вартість проїзду

У Луцьку в першому півріччі 2018 року відбудуться громадські слухання щодо підвищення вартості проїзду у громадському транспорті до 5 гривень. Хоча при цьому лише рік тому на вимогу перевізників оплату за проїзд вже збільшували.

«З того часу, коли було підвищено в одноосібному порядку виконкомом тариф до 4 гривень, питання не зрушилося з місця. Є невиконані два рішення виконавчого комітету, які були прийняті за ініціативи «Народного контролю»: про перерахунок пасажиропотоку на громадському транспорті та про запровадження автоматизованої системи оплати проїзду», – зазначив керівник фракції «Народного контролю» Павло Данильчук.

Здорожчання пального і тотальні збитки – традиційне пояснення перевізників, коли йдеться про чергове збільшення вартості проїзду. Натомість якість послуг, за які пасажири платять гроші, не змінилася. Під час засідання 37 сесії Луцькради депутат від «Народного контролю» Анна Мовяк звернула увагу, що люди нарікають на стан маршруток, і запитала, чому їх не обстежують.

Директор департаменту економічної політики Олександр Озінович відповів, що начальник управління транспорту має про це відзвітуватися під час чергового виконкому.