У Луцьку звільнився чиновник, який легалізував скандальну забудову екс-регіонала

За власним бажанням звільнився начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради Юрій Маслюк. Незадовго до того чиновник видав наказ про прийняття в експлуатацію житлового комплексу «Луцька рів’єра», яку пов’язують із «опоблоківцем» Олександром Башкаленком.

Про це написав керівник «Народного контролю» Павло Данильчук на своїй сторінці у Facebook.

«Продовження теми про легалізацію політичних новобудов в Луцьку. І так, 15 травня наказом начальника відділу архітектурно-будівельного контролю міськради Маслюком видається наказ та сертифікат про прийняття в експлуатацію будівництва на Ковельській, 29. Це так звана «Луцька рів‘єра», яка має відношення до місцевого рига (екс-представника Партії регіонів, – ред.) Олександра Башкаленка», – повідомив депутат.

За його словами, попри безліч порушень, які були зафіксовані тим же відділом ДАБК, приймається відповідне рішення в той час, коли готувався черговий етап баталій за відкликання депутатів у міській ТВК, і де представники від «Опоблоку» підсобили владі міста в особі УКРОПу.

«Через два тижні дивним чином начальник відділу Маслюк, що видав наказ про прийняття в експлуатацію даного будівництва, буде звільнений з посади за власним бажанням. От вам і політичні забудови по-укропівсько-ригівськи!» – резюмував він.