nkontrol_lviv_1010

У Львові багатоповерхівка може залишитися без світла

Через халатність обслуговуючого підприємства мешканці будинку на вул. Шевченка, 138  можуть лишитися без світла взимку.

За електроенергію мешканці платять по загальнобудинковому лічильнику. Дехто має особисті незареєстровані лічильники. Та й це не рятує від зайвих витрат. Адже ті, хто немає лічильників, сплачує лише за 150 кВт, а на практиці кожна квартира накручує близько 400. Різницю ділять на усіх мешканців. Тож власники лічильників платять і за себе, і за сусідів.

Врешті мешканців разом із «Народним контролем» добилися, щоб у будинку зробили розписку електроенергії.

«Я написав ряд  відповідних депутатських звернень, відтак кошти передбачили у бюджеті розвитку», – розповів депутат Львівської міськради від «Народного контролю» Михайло Дідух.

Проект є, гроші є, та обслуговуюча компанія затягує справу. Водночас «Львівобленерго» постачатиме електроенергію у будинок лише до 1 листопада.Тож якщо до цього часу не проведуть розписку, то люди залишаться без світла. Виконавці ж нарікають, що роботу гальмують самі мешканці, але обіцяють, що до листопада все зроблять.

У міській раді переконують, що роботи завершать вже цього тижня.

«Була нарада на рівні директора департаменту і керівника підприємства «Альфабудсервіс», який зобов’язався до 14 жовтня завершити роботи», –запевнив керівник відділу капітального ремонту житлового фонду у Львівській міськраді Борис Березяк.