У Львові хочуть преміювати успішних дитячих тренерів і вчителів

У Львові міські депутати  пропонують включити у міський бюджет програми «Дитячий тренер» та «Успішний вчитель», та виділити на їх реалізацію по 2,5 млн. гривень. Таку ініціативу підтримують і члени депутатської групи «Народний контроль» у ЛМР.

 «Депутатський корпус і міська рада в цілому прагне заохочувати людей, які працюють в бюджетній сфері. Це вчителі загальноосвітніх закладів, працівники культури, дитячі спортивні тренери, – розповів про ініціативу  голова депутатської групи «Народний контроль» у ЛМР Валерій Веремчук. – Таких людей потрібно відзначати грошовими преміями, адже оплата праці, яку вони отримують, дуже мала. Ми будемо закладати й індексацію зарплати, а це понад 30 млн. гривень та по 2,5 млн. гривень  для нагороди  «Успішний вчитель» й «Дитячий тренер»».

За словами Веремчука, нагороду зможуть отримати 100 вчителів. Ідеться, про премії у розмірі 25 тис. гривень для кожного педагога, який самовіддано виховує і навчає маленьких львів’ян у школах.

«Саме педагоги формують свідомість громадянина, патріота. Тому преміювання – це певний вияв поваги до вчительської праці, до людей, які навчали кожного із нас разом із батьками, священиком та церквою. Я переконаний, – це правильне рішення, яке обов’язково треба підтримати», – додав Валерій Веремчук.

Додамо, розробити положення та критерії, за якими визначатимуть переможців, депутатський корпус доручив виконавчому комітету ЛМР.