У Львові комунальне майно перетворюється на руїни

Навіть ті комунальні об’єкти, які, за рішеннями сесії Львівської міської ради, мають продаватися на аукціонах, роками не виставляються на торги та поступово перетворюються на руїни.

Про це заявив депутат ЛМР з фракції «Народний контроль», представник комісії комунальної власності Тарас Ворко у коментарі для телеканалу НТА.

Для прикладу, великий майновий комплекс на вул. Мечнікова, 16, на території у 6,9 тис. кв.м. Зараз, щоб дістатися до нього, потрібно пробиратися через хащі. Сам комплекс – розбиті ангари та інші приміщення.

«Цей об’єкт має продаватися з аукціону. Але для цього його потрібно винести на розгляд профільної комісії. З незрозумілих причин управління комунальної власності роками не робить цього. Складається враження, що приміщення свідомо доводять до повного занепаду, щоб потім за безцінь продати потрібним людям. Ми ж розуміємо, скільки насправді вартує нерухомість і земля у цьому районі Львова», – говорить депутат.

За його словами, таких приміщень у Львові, які тривалий час не виставляються на аукціон, чимало: вул. Конюшинна, 6, вул. Гіпсова, 30, вул. Підміська, 15, вул. Зелена, 153, вул. Багряного, 33. Також об’єкт на вул. Стрийській, 87, по якому рішення щодо продажу з аукціону депутати ухвалили ще понад два роки тому. Втім жодного разу на торги його не виставляли.

«Це абсолютна безгосподарність і безвідповідальність керівництва управління комунальної власності. Продаж майна з аукціону – це наповнення міського бюджету. Натомість численні приміщення, з яких казна міста могла б отримати сотні мільйонів гривень, роками простоюють «незагосподарьованими», руйнуються і втрачають у ціні», – резюмує Тарас Ворко.