У Львові відновлять територію біля джерела у парку Залізна вода

У Львові проведуть благоустрій території джерела, що у парку Залізна вода. Відповідний проект переміг у щорічному міському конкурсі «Благоустрій джерел м. Львів».

Про це повідомила голова екологічної комісії ЛМР, депутат фракції «Народний контроль» Ірина Оршак.

«Сьогодні ми провели засідання конкурсної комісії. Обрали переможця із двох поданих на конкурс проектів. Обрали джерело у Залізній воді, де потрібно негайно проводити роботи. На благоустрій джерела передбачено близько півмільйона гривень. За ці гроші планують капітально відремонтувати і облаштувати територію біля джерела – провести ремонт і укріплення наявних конструкцій, які зараз у розбитому стані, встановити елементи декору, зони для відпочинку», – розповіла Ірина Оршак

Окрім того, за пропозицією Ірини Оршак із Галицькою РА погодять поточний ремонт і озеленення території джерела Діви Марії в парку Високий Замок.

«Дякую львів’янам, що активно підтримали мою ініціативу відновлення міських джерел через конкурс. Торік ми відкрили оновлене джерело «Спартак». Цьогоріч львів’яни отримають ще одне джерело з гарною територією біля нього», – говорить Ірина Оршак.

Нагадаємо, торік, за ініціативи голови депутатської екологічної комісії у Львівській міській раді Ірини Оршак, у місті вперше провели конкурс проектів «Благоустрій джерел м. Львова». На думку Оршак, таким чином вдасться щороку відновлювати одне міське джерело. У 2018 році переможцем конкурсу став проект відновлення джерела «Спартак» у Шевченківському районі. Автор – громадська активістка Олена Халілова.