У Львові загрожують життю заступника голови обласного осередку «Народного контролю»

«Народному контролю» вкотре погрожують. 15 травня невідомі проникли у помешкання першого заступника голови Львівського обласного осередку «Народний контроль» Володимира Саврука, де залишили місткість із легкозаймистою речовиною та записку однозначного змісту: «Подумай про свої вчинки!!!».

«Я трактую цей випадок, безсумнівно, як не просто тиск чи залякування. Це пряма погроза моєму життю та здоров’ю. Окрім того, обставини злочину вказують на те, що діяли не випадкові особи, а профі. Причина погроз для мене також очевидна. Я веду активну політичну та громадську діяльність у «Народному контролі», який перебуває в опозиції до чинної влади», – коментує Володимир Саврук.

За цим фактом уже відкрито кримінальне провадження. Ведеться слідство. Відтак «Народний контроль» вимагає від правоохоронних органів провести розслідування максимально оперативно та добросовісно – виявити та притягнути до відповідальності виконавців та замовників злочину.

Зазначимо, що Володимир Саврук – перший заступник голови Львівського обласного осередку політичної партії «Народний контроль». Також є головою правління Фонду допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям учасників АТО, що діє у м. Самбір, Турківському, Старосамбірському та Сколівському районах Львівської області.