У Львові затвердили обов’язковий незалежний аудит комунальних монополістів

Сьогодні, 25 січня, депутати Львівської міської ради підтримали ухвалу «Про проведення щорічного обов’язкового незалежного аудиту комунальних підприємств Львівської міської ради».

При голосуванні врахували поправки ініціатора ухвали, керівника фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерія Веремчука. Зокрема, депутат запропонував розширити вибір компаній-аудиторів із міжнародною сертифікацією для проведення перевірок.

«Ще восени я зареєстрував свій проект ухвали, який і дав поштовх до того, щоб переводити  роботу наших комунальників у прозору і відкриту площину. Відтепер фінансову діяльність усіх великих комунальних  підприємств Львова – АТП-1, «Львівавтодор», «Львівелектротранс», «Львівводоканал», «Львівтеплоенерго», «Львівспецкомунтранс», «Залізничтеплоенерго» – щороку перевірятимуть незалежні аудитори. Це потрібно, аби забезпечити належний контроль за ефективністю використання бюджетних коштів. А, нагадаю, лише торік у статутні фонди комунальних монополістів міська рада виділила понад 870 мільйонів гривень», – прокоментував Валерій Веремчук.

Також він наголосив, що у 2018 році, за його наполяганням, у бюджеті вже передбачали 1 млн грн для проведення аудиту комунальних підприємств, тож процес фінансових ревізій можна запускати вже зараз.