У маленькому селі на Тернопільщині віднайшли чудотворну ікону

Віднайдення чудотворної ікони — шанс на відродження села
Члени Тернопільської обласної організації «Народний контроль» взяли участь у відпусті, який зібрав тисячі вірян у селі Усті-Зеленому Монастириського району з нагоди повернення до храму Собору Пресвятої Богородиці чудотворної Белзької ікони Матері Божої.

«Вона століттями зберігалася в місцевій церкві, але парафіяни не знали про її високу духовну й сакральну цінність, допоки настоятель, отець Степан Стрілецький, не віддав образ реставраторам. Вони й виявили під верхнім шаром фарби ще одне зображення, датоване XVII століттям. Разом з іконою до храму повернули хрест-релікварій, у якому виявили часточки дерева з Животворящого Хреста Господнього. Це важлива подія для всієї Тернопільщини, тож ми розділили радість своїх земляків і взяли участь у зустрічі одразу», — розповідає голова Монастириської районної організації «Народного контролю» Віталій Тріщук.

Сільський голова Устя-Зеленого, «народноконтролівець» Зіновій Рущак вважає, що виявлення чудотворної ікони — добрий знак, шанс на розквіт і славу для невеличкого наддністрянського села, яке колись було велелюдним і заможним, а нині переживає не найкращі часи.