zastup

У «Народному контролі» обурені кулуарним призначенням заступників мера Львова

Заступників міського голови Львова Андрія Садового призначили кулуарно, без відкритого конкурсу.

Про це заявив голова фракції «Народний контроль» у Львівській міськраді Валерій Веремчук під час пленарного засідання, сьогодні, 17 грудня.

Депутати фракції «Народний контроль» у ЛМР не підтримали запропоновані мером кандидатури, адже наполягали на проведені відкритого конкурсу та публічному обговорені претендентів на ці посади.

Депутат наголосив, що особистих претензій до кандидатур у «Народному контролі» не мають, однак запропонована міським головою процедура призначення суперечить принципам прозорості, які сам же міський голова декларував ідучи на вибори.

«До обрання керівників, котрі розпоряджаються значними коштами з бюджету, має бути особлива увага. Призначати на такі посади людей кулуарно – не припустимо», – Валерій Веремчук.

Додамо, напередодні, партія «Народний контроль» опублікувала заяву, в якій вимагала, щоб у Львівській міській раді оголосили відкритий конкурс на заміщення посад заступників міського голови Львова. А на офіційному сайті мерії опублікували основні вимоги до кандидатів.