У нас в країні найшвидший темп зростання цін, а не економіки, – Добродомов

Уряд звітує про найшвидший темп зростання нашої економіки в Європі, а насправді щодня падає купівельна спроможність українців. Про це в ефірі телеканалу НТА заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов.

«Я не розумію, про який ріст економіки говорить прем’єр-міністр, якщо в нас катастрофічно ростуть ціни. Долар вже виріс на півтори гривні. А це чомусь прем’єр не пояснює. І голови Нацбанку зараз немає, аби це пояснити. Гонтарева заяву написала, а звільнити її забули. На наступний рік в бюджеті закладено долар по 30 грн. А це все тому, що влада планує друкувати гроші. А від того зростає інфляція, а за нею і ціни. Ось що зараз відбувається з економікою країни», – сказав нардеп.

Добродомов додав, що «Народний контроль» подавав поправки до держбюджету щодо скорочення витрат на обслуговування чиновників.

«Влада в бюджеті заклала додаткові півмільярда на обслуговування Верховної Ради. Ще 1 млрд на обслуговування Державного управління справами, яке займається обслуговуванням Адміністрації президента. Ми пропонували ці кошти передати на медичну та освітню субвенції, на зарплати вчителів та медиків. Але наші поправки відхили, саме тому ми не голосували за цей антидержавний бюджет», – підкреслив він.