У під’їзді встановлять нові двері

Економія тепла в Україні зараз актуальна як ніколи, а ці двері пропускають холод. Мешканці вже кілька місяців просять комунальників утеплити вхід до під’їзду, але ці прохання ігнорують. Люди звернулись до «Народного Контролю».
Пані Ніна показує – двері у її будинку з щілинами, тому й холодне повітря пропускають. Хоча у під’їзд опалюється, температура в будинку майже така, як на вулиці, – нарікає жінка.
«Вхідні двері довкола абсолютно всі просвічуються, хоч ми маємо ніби подвійні двері, але ці другі двері – вони є тріснуті посередині, також просто з батареї тепло все виходить на вулицю. Із внутрішньої сторони вони мають просто такі опори-рамки, в які треба туди поставити скловату і зашити їх», – бідкається пані Ніна.
У місцевому ЛКП журналістів «Народного Контролю» запевнили – двері утеплять. Кажуть – така послуга не входить в квартплату. Тому як тільки люди куплять матеріали за власний кошт, комунальники одразу візьмуться до роботи.
«Ми готові з мешканцями зустрітись в найближчий час, обговорити дане питання і вирішити, який матеріал вони придбають, таким ми й утеплимо дані двері. Я думаю за день ми можемо це виконати», – розповідає директор ЛКП «Вулецьке» Орест Костик.