У Пустомитах цілодобово патрулюватимуть місцевий сквер

Після тиску громади та активістів «Народного контролю» у районному центрі Пустомити на Львівщині поліція цілодобово патрулюватиме місцевий парк.

Так, до «Народного контролю» звернулися мешканці Пустомит, які розповіли, що у парку біля школи розпивають спиртні напої.

Як розповіла місцева мешканка пані Віта, місцевим сквером її син щодня ходить до школи. На алеї безліч розбитих пляшок, недопалків, трапляються шприци.

За словами завгоспа школи Володимира, у парку агресивні групи  молодиків часом влаштовують сутички, у яких можуть постраждати діти.

Журналісти «Народного контролю» звернулися у місцевий відділок міліції, аби попросити убезпечити громадян від непорядку.

Урешті представник Пустомитівського РВ ГУ МВС України у Львівській області Віктор Уланов пообіцяв, що до вересня виставить у парку цілодобовий патруль із резервної слідчо – оперативної групи.  А у міській раді журналістів запевнили: у сквері зроблять освітлення.

«По доріжці, яка веде від школи до вулиці Грушевського,  встановлять ліхтарі», – повідомив  секретар Пустомитівської міської ради Олег Серняк.