У Рівненській обласній дитячій лікарні помер п`ятирічний хлопчик

У Рівненській обласній дитячій лікарні помер 5-річний хлопчик. Батьки дитини переконані:  причина трагедії в тім, що лікарі помилилися при встановленні діагнозу. Втім бояться, що винних у смерті їхнього сина не шукатимуть.

По підтримку батьки звернулися до «Народного контролю».

 Миколці  було лише п’ять рочків, він був життєрадісним  та веселим хлопчиком. Коли дитині раптово серед ночі стало погано, батьки відвезли сина до лікарні.

За словами батька малюка Сергія, після огляду черговий лікар не міг визначитися із діагнозом. Припускав можливість апендициту, втім впевненості медик не мав.

Спочатку Миколці зробили клізму, потім батькам сказали чекати, поки дитині проведуть УЗД. Врешті хлопчик помер у тата на руках.

Щоб з’ясувати всі обставини тієї трагічної ночі, журналісти звернулися до чергового лікаря, який оглядав хлопчика.  Від спілкування медик відмовився, аргументувавши це поганим самопочуттям.

Водночас головний медик Рівненщини запевнив журналістів та батьків покійного Миколи, що шукатимуть і причину смерті дитини, і винних у ній.

  «Дитина поступила зі скаргами на високу температуру, на загальну слабість, болі в животі. Хлопчику призначили жарознижуючі препарати, фізпроцедури. Звичайно, що будуть ще проводитися вірусологічні і цитологічні аналізи, свої висновки зроблять  патологоанатоми.  Лише тоді можна буде чітко вималювати загальну картину», – пояснив головний лікар Рівненської обласної лікарні Ярослав Бойко.

«Народний контроль» стежитиме за цієї справою.