У Рівному чиновники продають приміщення без відома людей, які там проживають

Керівник ВАТ Рівненський «Облплемселекцентр» продав будівлю без погодження з мешканцями, які отримали право на приватизацію. Тепер вони постали перед загрозою опинитись на вулиці з малолітніми дітьми.

До громадської приймальні народного депутата України Дмитра Добродомова в Рівному звернулась мешканка міста з проханням захистити її право на отримання приміщення, в якому вона проживає з народження у власність. ВАТ Рівненський «Облплемселекцентр» свого часу видав дозвіл на приватизацію житла батьку громадянки Масовцю О., де він проживає за адресою м.Рівне, вул.Біла 129а. Скориставшись тим, що громадянин зволікав з реалізацією такого права, не дослідивши фактів, новий директор підприємства продав майно третій стороні. Зараз же новий власник, програвши суд першої інстанції, через який він добивався виселення сім’ї, не зважаючи на розгляд справи в Касаційному суді, через сесію міської ради намагався отримати землю під будинком у власність.

«Дивно, що в земельної комісії не було заперечень на подібну заяву, адже за нею стоїть такий собі пан Береговець, відомий тим, що в подібній справі люди, яких із ним пов’язують, здійснювали напад на місцевих журналістів, котрі проливали світло на той епізод. Коли депутатам, під час сесії 7 липня нагадали цю історію, обранці вирішили відкласти даний проект рішення на довивчення. Будемо стежити за розвитком подій і ми», – зазначив керівник Рівненської обласної організації «Народного контролю» Дмитро Сільман.