gmj;rlfm;vlfd

У Рівному «Народний контроль» креативно запрошує до своїх лав (+відео)

З нагоди другої річниці створення політичної партії Громадський рух «Народний контроль» Рівненська міська організація ініціювала виробництво серії коротких анімаційних роликів, в яких, викриваючи незаконні дії громадян, запрошує долучатись активних рівнян вступати до своїх лав.

«На нашу думку, мультфільм – один із найефективніших способів комунікації, за допомогою якого можна креативно залучити до лав  «Народного контролю» усіх охочих. За два роки діяльності ми зросли як кількісно, так і якісно, тому двері нашого міського осередку завжди відчинені для активних, патріотично налаштованих громадян, зокрема журналістів, громадських активістів, ветеранів АТО. Приєднуйтесь, аби разом зробити справді більше для міста та його мешканців. Переконаний, що кожен, хто бажає змінювати Рівне на краще, знайде своє місце в нашому осередку. Роботи у нас вистачить на всіх», – розповів лідер «Народного контролю» у Рівному Андрій Петренко.

Також керівник Рівненського осередку «Народного контролю» привітав усіх членів партії, побажавши незламної, патріотичної позиції та подальшого руху вперед – до перемоги!