У Сарнах колектив популярної газети – проти звільнення головного редактора

Колектив газета «Сарненські новини» –  однієї із найпопулярніших у Сарненському районі – виступив проти зміни головного редактора.

Так, нещодавно працівники газети дізналися, що частина співзасновників видання раптом вирішили змінити головного редактора, який 25 років працює в газетній справі на радійного кореспондента, що жодного дня не працював у друкованих ЗМІ.

Редактор газети обурена таким раптовим рішенням співзасновників газети.  Переконана – воно незаконне. Натомість кандидатку на посаду редактора аж ніяк не бентежить обурення колективу. Вона переконана, що якщо вона не змінюватиме традицій газети, то спільну мову з колегами, все ж, знайдуть.

На сесії міської ради зібралось чимало активістів, що підтримують нинішнього редактора . Засідання проходило на емоціях.  Заслухали і представників спілки журналістів. Ті одноголосно підтримують кандидатуру нинішньої  редакторки.

Та все ж депутати  таки  вирішили голосувати. Таємно. Журналістів та активістів попросили на вихід.

Рішення депутатів прогнозоване – підтримали кандидатуру, яку рекомендували і в районній раді –  радійного кореспондента Ірину Рачковську-Баковецьку.

Голова Рівненської спілки журналістів запевнив – добиватимуться правди  суді.

«Однозначно Національна спілка журналістів України буде підтримувати трудовий колектив «Сарненські новини», ми будемо підтримувати їх в намірі подавати до суду», – запевнив Дмитро Тарасюк, голова Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів.