У Славуті активістам «Народного Контролю» влада обіцяє привести до ладу міський пляж

У Славуті активістам «Народного Контролю» влада обіцяє привести до ладу міський пляж

На громадському пляжі у Славуті старий туалет у жахливому стані. Влітку єдина вбиральня не може впоратись із потребами відпочивальників. Містяни ще з минулого року просять владу відремонтувати клозет і встановити додаткові біотуалети. Перед початком купального сезону люди звернулись до «Народного Контролю».

«Як тут можна сходити в цей туалет, якщо тут такий безлад і кожна людина проходить і може побачити, як хтось справляє свою нужду», – скаржаться славутчани.

Вадим живе за кілька сотень метрів від пляжу. Але влітку, зізнається, минає його десятою дорогою через сморід.

«Люди ходять відпочивати в цю палатку, там немає туалету і люди змушені ходити в це місце, яке тяжко назвати туалетом для людей, бо там немає ніяких цивілізованих умов. Ще й сюди можуть ходити в туалет, де люди перевдягаються», – каже славутчанин Вадим.

«Туалету, звісно не вистачає, а тут антисанітарія жахлива. Я бачу, що ходять сюди і співробітники цього кафе, і всі люди, які тут відпочивають з дітьми. Я, звісно, вважаю що треба звернути увагу на це і щось виправити з цим», – каже славутчанка Людмила Олександрівна.

«В нас є чудовий міський пляж, але в нього є одна проблема – це застарілий, майже вже вийшовший з ладу туалет. Це заважає відпочивальникам, купальникам, людям, які відпочивають тут в закладах і так само жителям, які тут живуть поруч нього», – каже активіст «Народного Контролю» Максим Максимчук.

Разом із журналістами активіст «Народного Контролю» Максим Максимчук йде до мера Славути, аби нагадати, що відтягувати з ремонтом громадської вбиральні вже просто немає часу. Очільник міста запевняє – проблему вирішать.

«До 25 травня, зараз ще не купаються люди, неділю-дві повинно бути вирішено питання Або будуть біотуалети, або буде добротно зроблено», – обіцяє Василь Сидор, Славутський міський голова.

«Ми проконтролюємо, щоб міська влада зробила на пляжі нормальні умови», – каже активіст «Народного Контролю» Максим Максимчук.