20.08vin

У ставку на Ватутіна – мертва риба і сміття

Мертва риба і сморід – ставок на вулиці Ватутіна у Вінниці вражає місцевих мешканців недоглядом і брудом.  Саме про цю проблему вони і розповіли журналістам «Народного контролю».

«Це жах, що біля ставка так брудно. Зрозуміло, що люди самі і  смітять. Відпочивальників багато, а за собою прибирати не хочуть. Але водойму треба і чистити, приводити до ладу. Ми ж тут і купаємося, і дітей приводимо на відпочинок», – описала ситуацію Лариса Василівна, яка живе неподалік ставка.

20.09vin1

У ставку на вул. Ватутіна мертва риба, яку ніхто не прибирає

Люди кажуть: хотілося би, щоб ця зона була хоч трохи прибрана, адже просто нестерпно бачити весь цей бруд.

«Стільки риби подохло, ставок у такому стані, що його використовувати для відпочинку і дітям, і дорослим нема ніякої змоги», – поскаржився вінничанин Володимир Броніславович.

«Народний контроль» разом із представниками муніципальної поліції  разом вирушили перевірити ситуацію біля водойми.

«Посуха, води немає в каналі, його необхідно почистити.  Ставок перебував  на балансі інструментального заводу, який збанкрутував. Майно має перейти  на баланс Вінницької міської ради. Ми надамо листа Департаменту комунального господарства і благоустрою, щоб водойму почистили від сміття», – пообіцяв начальник муніципальної поліції Вінницької міської ради Василь Гайовик.