У тернопільській приймальні Дмитра Добродомова розпочався прийом громадян

Помічник-консультант народного депутата, очільник обласної організації політичної партії «Народний контроль» Володимир Швайка провів 15 березня прийом громадян.

За допомогою до «Народного контролю» звернулася тернополянка Ольга Гороховська з проханням посприяти в облаштуванні території перед спеціальною загальноосвітньою школою, котру відвідують діти з особливими потребами, серед яких і син Ольги Богданівни Роман.

«Під час облаштування тролейбусної зупинки тротуар вимостили тільки перед самою зупинкою. Тож, аби дістатися до школи, наші діти змушені подолати шматок бездоріжжя, на якому восени і навесні болотяне місиво. Діти особливі, їм і так важко пересуватися. До школи приходять у брудному взутті й навіть одязі», – розповіла Ольга Гороховська.

До «Народного контролю» Ольга Володимирівна звернулася тому, що Володимир Швайка вже роками опікується школою. Не тільки подарунки привозить до свят, а й надає техніку для вивезення сміття, листя, розчищення території від снігу. Працівники його підприємства обрізають дерева й вивозять гілля, проводять ремонтні роботи. Свого часу Володимир Дмитрович змінив у школі вікна, двері, придбав чимало необхідних речей м’якого інвентаря, принтер тощо. Тож тернополянка вірить, що й проблему з тротуаром розв’яже.

Сподівається на сприяння «народноконтролівців» у вирішенні питання з місцем для торгової точки й один із приватних підприємців Тернополя. Він вважає несправедливою ситуацію, коли влада надає перевагу виробникам із інших міст, а свої мусять неабиякими зусиллями вибивати «місце під сонцем».

Також на прийом до Володимира Швайки прийшла депутат Тернопільської міської ради від «Народного контролю» Вікторія Шараськіна, аби обговорити певні комунальні проблеми її округу №11 і спланувати подальшу співпрацю щодо ремонту окремих дворів та будинків.

На зустріч із головою обласної організації прибули й депутат Козівської районної ради Андрій Барилко і громадський активіст із Теребовлі Олег Ділай. Ішлося про розвиток молодіжного крила партії, поповнення її лав ініціативними молодими патріотами.

Нагадуємо, що приймальня Дмитра Добродомова розташована в центрі Тернополя за адресою: вулиця В’ячеслава Чорновола, 1, офіс 7. Прийом громадян відбувається кожного третього четверга місяця з 16 до 19 години.

З проблемами, що потребують втручання депутатів від «Народного контролю» рад різних рівнів, можна звертатися і щочетверга з 14 до 17 години або щоденно (крім вихідних) у робочий час за номером телефону гарячої лінії ‎(096)661-61-50.