У Тлумачі Олег Мусій зустрівся з медиками

Учора, 22 листопада,  Прикарпаття відвідав член депутат групи «Народний контроль» у ВРУ, заступник голови Комітету з питань охорони здоров’я Олег Мусій, який зустрівся з працівниками Тлумацької центральної районної лікарні.

musij_tlumac

У лікарів назбиралося чимало запитань до влади, одне з ключових – фінансування медичної галузі. Зокрема, медиків не влаштовує популістичне рішення щодо підвищення мінімальної заробітної плати.

«Влада фактично зрівнює у заробітках хірурга та санітарку», – зазначили працівники лікарні.

Так, на думку Олега Мусія, доцільніше було би підняти ставки і зберегти всі надбавки.

Також народний депутат зазначив, що Комітет з питань охорони здоров’я напрацював ряд законопроектів, які дадуть змогу якісно реформувати медицину.

«Це сім законопроектів, які Парламент зобов’язаний ухвалити. Всі вони розроблені фахівцями і дозволять отримати позитивні результати від реформування медичної галузі», – зазначив Олег Мусій.

Ще він відзначив важливість обрання керівника та ради новоствореної Тлумацькій ОТГ, адже саме ці люди відповідатимуть за проведення реформ на місцях. Тож Олег Мусій представив Зіновія Білуника, який є кандидатом на посаду голови Тлумацької ОТГ від «Народного контролю».