У Вінниці жорстоко побили голову обласної парторганізації «Народного контролю»

Володимира Воловодюка битами побили троє невідомих, у нього черепно-мозкова травма та перелом руки.

Вчора, 12 липня, близько 10:00 троє чоловіків спортивної статури напали на лідера «Народного контролю» Вінниччини та очільницю Вінницького міського осередку Ольгу Маліновську.

Невідомі чекали біля будинку Маліновської, спочатку вдарили її, а потім накинулися на Воловодюка. Кілька хвилин вони били його битами, після чого зникли з місця злочину. Володимир Воловодюк отримав численні травми та забої. Він зараз перебуває в лікарні, його життю нічого не загрожує.

19884514_1629709597070776_8203790880588633101_n

У «Народному контролі» переконані, що це помста за принципову політичну позицію. Наші активісти та журналісти провели ряд резонансних розслідувань щодо діяльності міської ради. Зокрема, щодо незаконно встановлених дитячих атракціонів у Вінниці, які порушують усі стандарти безпеки й загрожують життю дітей.

Ми вимагаємо негайного та публічного розслідування нападу на Воловодюка.

Це вже не перший випадок тиску на команду «Народного контролю». Рік тому на Тернопільщині вбили депутата Кременецької міськради від «Народного контролю» Віталія Ващенка. Суд триває, а замовників шукають і досі.
Голові обласної Донецької парторганізації Тимуру Сбєжнєву постійно погрожують фізичною розправою за активність осередку «Народного контролю» в Новогродівці. Також минулого тижня у Луцьку напали на активіста «Народного контролю» Михайла Шелепа.