У Винниках перешкоджають роботі приймальної народного депутата Добродомова

Уже майже два місяці міська рада Винників зволікає з підписанням договору про оренду приміщення у будівлі «Народного дому», де діє приймальня народного депутата України Дмитра Добродомова.

 Зараз депутатська приймальна для винниківчан закрита.Хоча саме сюди часто приходили мешканці міста зі своїми проблемами. Так, мешканка будинку по вулиці Кільцевій 2а Ірина розповідає: «Ми просили владу встановити в будинку індивідуальні лічильники, та лише після звернення до Дмитра Добродомова почалися відповідні роботи. Менш, аніж за тиждень все було зроблено».

Також перестав працювати і «Центр забезпечення військових», який розташований у цьому ж приміщенні.

« «Центр забезпечення» неодноразово допомагав військовим. Мені видали чоботи, форму, давали їжу. І не тільки мені, «Центр забезпечення» багатьом хлопцям постійно передає якісь необхідні речі», – заявив учасник АТО Юрій.

«У нас забрали ключі, мотивуючи це тим, що відсутній договір оренди. Насправді рішення виконавчого комітету ми отримали ще в березні, а чому Винниківська міська рада за 2,5 місяці не спромоглася надати нам документи, договір на підписання, невідомо», – розповів активіст «Громадського руху «Народний Контроль», помічник народного депутата Дмитра Добродомова Володимир Почаєвець.

Зʼясувати причини ситуації журналісти «Народного контролю» спробували у директора «Народного дому» Наталії Вінярської. Та відмовилася від коментарів. Лише порадила з усіма питаннями звертатися до міського голови.

Водночас заступник міського голови м. Винники Тарас Дмитерко заявив, що «щодо приймальної народного депутата проблем ніяких нема».

«Якщо з нашого боку щось ще не підписано, то не буде ніяких перешкод, щоб це зробити», – переконує він.

Не бачить перешкод для вирішення  питання і міський голова Винник Сергій Уваров: «Керівник нам не приносила договору. Я не бачив цього договору.  Можете приходити укладати угоду, коли захочете – сьогодні, завтра».

Тим часом, народний депутат України Дмитро Добродомов уже написав звернення до Винниківської міської ради та у Львівську обласну прокуратуру з вимогою пояснити, чому не виконується рішення виконавчого комітету про надання в оренду приміщення.

«Народний контроль» стежитиме за перебігом подій.