У ВРУ нове міжфракційне об`єднання – «Народний контроль»

П`ятеро народних депутатів України об`єдналися у нове міжфракційне об`єднання «Народний контроль». Відповідну заяву було подано сьогодні, 2 вересня, до Секретаріату Верховної Ради України.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат, лідер партії «Громадський рух  «Народний контроль» Дмитро Добродомов.

«Сьогодні подали до Секретаріату Верховної Ради заяву про створення міжфракційного об’єднання  «Народний контроль»»,  – написав Дмитро Добродомов.

Як повідомив нардеп, до нового об`єднання, окрім нього,  також увійшли  парламентарі Олег Мусій, Богдан Матківський, Андрій Антонищак та Євген Рибчинський.

rybchyns

Народний депутат, а також відомий поет, композитор, волонтер і бізнесмен Євген Рибчинський долучився до міжфракційного об`єднання “Народний контроль”

«Головною платформою нашого об’єднання є принципи та цінності, сформовані найпотужнішим у новітній історії  рухом Українського Народу – Майданом», – йдеться у заяві нардепів.

Нагадаємо,   31 серпня, коли 265 народних обранців проголосували за зміни до Конституції, народні депутати, члени політради «ГР «Народний контроль» Олег Мусій та Богдан Матківський подали заяви про вихід із фракції «Блок Петра Порошенка».

«Я зробив висновки із сьогоднішньої новоутвореної «ширки», яка об`єднала «Народний Фронт» із «Блоком Петра Порошенка» і, на жаль, з усіма колишніми «регіоналами»», – пояснив своє рішення Олег Мусій, додавши, що дії влади, які призводять до ескалації конфлікту і до загибелі людей, є неприпустимими.

Ще раніше – у липні –  фракцію БПП залишив і Дмитро Добродомов. Своє рішення аргументував небажанням парламентарів виконувати важливі пункти коаліційної угоди.

zajava1

zajava2

zajava3