У Запоріжжі активісти домоглися щоденного прибирання у припарковій зоні

У Запоріжжі активісти «Народного контролю» змусили чиновників призначити відповідальних за прибирання території біля парку «Піонерів».

chyst_zapor1

 «До нас звернулися обурені громадяни, які неодноразово телефонували до районної держадміністрації з проханням вирішити питання щодо прибирання припаркового тротуару, адже по ньому було майже неможливо пройти  через гори сміття та  листя», – повідомила активістка «Народного контролю» у Запоріжжі Юлія Куценко.

Також, за словами активістки, мешканці скаржилися, на те, що комунальники не прибирали відходи, які вивалювалися під час вивозу сміття із контейнерів.

«Чиновники просто відхрещувалися від людей, розповідали, що ділянка вулиці біли скверу не належить до зони відповідальності жодної зі структур господарювання. Відтак нема і відповідальних за чистоту на цій території», – пояснила Куценко.

Після звернення «Народного контролю» із письмовим запитом до голови  держадміністрації Жовтневого району у Запоріжжі, питання було вирішено. Тепер припаркова зона прибирається щодня.