kusajev

У Запоріжжі починає працювати осередок «Народного контролю», – Фелікс Кусаєв

Осередок партії «Народний контроль» розпочинає свою роботу у Запоріжжі, де вже сформувалася команда однодумців – цілеспрямованних і активних людей, готових включатися у боротьбу зі свавіллям чиновників.

«На сьогодні «Народний контроль» – нова політсила, її установчі збори відбулись у Києві лише рік тому, проте навіть за цей нетривалий час наші ідеї і принципи роботи знайшли підтримку по всій країні», – говорить лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов.

А як розвиватиметься осередок партії у Запоріжжі, розповів  його керівник  Фелікс Кусаєва.

– Як довго працює осередок «Народного контролю» у вашому регіоні? В якому напрямку триває робота?

– Осередок Запорізької обласної організації політичної партії  «Народний контроль» розпочав свою роботу у травні цього року.  Зараз наша робота  спрямована як на розбудову самої організації в місті та області, так і на надання допомоги людям у відстоюванні своїх прав. Основний напрямок роботи –  антикорупційний. Також працюємо над тим, аби владні кабінети стали більш відкритими до вирішення проблем громадян.

– Чи є вже якісь результати  роботи в Запоріжжі?

– За такий короткий термін роботи осередку вже маємо певні напрацювання. Зокрема, після відкриття юридичної приймальні, правові консультації отримали кілька десятків людей, що звернулися по допомогу. Ми не залишаємо без уваги жодне питання. Також мешканці  міста та області звертаються до нас на телефонну лінію, ми в свою чергу надаємо кваліфіковану юридичну допомогу.

До нас звертаються люди з дуже різними питаннями: проблеми оформлення землі для ведення особистого сільського господарства, якості надання комунальних послуг і тарифів, незаконного будівництва, незаконного звільнення, правильності нарахування пенсій. З усіх питань надана кваліфікована юридична консультація, спрямовані запити у вищі інстанції влади.

– Як працює депутатська приймальня лідера «Народного контролю» Дмитра Добродомова у вашому місті?

– Громадська приймальня лідера «Народного контролю» Дмитра Добродомова працює щовівторка і щочетверга з 11:00 до 17:00 за адресою: вул. Перемоги 40. На прийом можна записатися по телефону – 224-08-48.

– Як у Запоріжжі сприймають події, що відбуваються в українській політиці?

– Ставлення людей до подій в країні чітко демонструють результати соціологічного дослідження, яке ми разом із громадськими експертами провели кілька тижнів тому. Понад 50% громадян категорично не сприймають дії Президента, Уряду та Парламенту. 76% опитаних зазначають, що за останній рік їхнє матеріальне становище погіршилося, 73% зауважують, що їм доводиться економити навіть на їжі. Цифри говорять краще, аніж слова.

Також люди налякані новинами про чергове підняття тарифів, адже не впевнені, що зможуть оплачувати платіжки, які отримають восени. Тому влада мала би нарешті усвідомити, що люди вже не вірять обіцянкам, їх цікавить результат.

 – Які завдання та плани у вашого осередку на майбутнє?

– Як я вже зазначав, ми лише розпочинаємо роботу в області. Тому зараз питання номер один – на простих прикладах показати людям, як можна досягати результату у боротьбі з байдужістю та лінню наших чиновників. Ми прагнемо стати  партнером для людей і разом шукати вихід. Наші юристи готові допомогти фаховими консультаціями. У Верховній Раді  депутати міжфракційного об’єднання «Народний контроль» завжди підсилять роботу зверненнями у відповідні інстанції, якщо це буде необхідно. Крім того, будемо разом із журналістами та активними громадянами міста надавати розголосу давно наболілим питанням, від яких відхрещується місцева влада. Тож роботи чимало. Але вірю – разом ми зробимо більше.